ART / Etchings etc / Karborundumetsningar 8011451
nr 801 1451
Karborundumetsningar
4 pcs, Alain Berck-Vitz (f. 1953), signed, sheet: 46x32,
4 st, Alain Berck-Vitz (f. 1953), signerade, bladets mått: 46x32
SEK 450
Monday January 14 2013
at 18:52:21
100 kr
300 kr
200 kr
400 kr